Aktualności

WMS Online – nowy standard logistyki dla klientów Alegre

Z satysfakcją informujemy, że zakończyliśmy implementację systemu klasy WMS do zarządzania logistyką magazynową. Zakupiony przez nas system ExpertWMS mieści się w czołówce najnowocześniejszych rozwiązań dedykowanych centrom logistycznym, przystosowany jest m.in. do automatyzacji procesów z wykorzystaniem okularów rozszerzonej rzeczywistości (AR), wózków systemowych czy regałów przesuwnych.

Z satysfakcją informujemy o otwarciu pierwszego oddziału firmy Alegre Logistic, zlokalizowanego w Gdyni przy ul. adm. J. Unruga 54.

Pierwsze DAF-y XF 480 FT Super Space Cub dołączyły do floty Alegre

W miniony piątek firma Alegre Logistic odebrała próbną serię ciągników siodłowych marki DAF. Zakup jest związany z realizacją strategii rozwoju na lata 2018–2019, zakładającej organiczny wzrost floty własnej.

Druga edycja szkolenia Profesjonalni Kierowcy za nami

W dniach 5–8 czerwca 2018 r. w siedzibie Alegre odbyła się druga edycja szkolenia „Profesjonalni Kierowcy” prowadzonego przez instruktorów Volvo Trucks i Renault Trucks. Szkolenie to jest wspólną inicjatywą Volvo Polska oraz firmy Alegre – ambasadora marki Volvo w Polsce.

Z satysfakcją informujemy naszych klientów i partnerów biznesowych, że flota ALEGRE została wyposażona w kolejne 20 sztuk komputerów telematycznych TX-SKY firmy Transics International BVBA.

Miło nam poinformować, że firma ALEGRE Logistic Sp. z o.o. po raz kolejny otrzymała wyróżnienie Gazeli Biznesu w 18-tej edycji prestiżowego rankingu organizowanego przez dziennik Puls Biznesu.

Z satysfakcją informujemy Państwa o zwiększeniu powierzchni magazynowej przystosowanej do składowania towarów neutralnych w magazynie w Malborku.

ALEGRE 2.0 – nowa strategia rozwoju na lata 2018-2019

Zakończona powodzeniem realizacja strategii rozwoju na lata 2015-2018 skłania do opublikowania dalszych planów Alegre na najbliższe lata. Z satysfakcją przyjmujemy, że kluczowe elementy polityki rozwoju udało nam się zrealizować do końca III kwartału 2017 r.

Szkolimy najlepszych. Alegre w prestiżowej inicjatywie

Z myślą o naszych o dostawcach uruchomiliśmy usługę automatycznego powiadamiania o zrealizowanych płatnościach. W chwili wykonania przelewu serwer pocztowy, łącząc się z systemem ERP, będzie wysyłał wiadomość e-mail, zawierającą zestawienie zapłaconych faktur, ich kwoty oraz walutę.

Największą wartość dla firmy z branży TSL stanowią Ci kierowcy, którzy nie tylko doskonale pracują "za kółkiem", ale też dobrze orientują się w procesie logistycznym i stanowią cenne wsparcie w wielu aspektach działalności. Przygotowywaniu takich właśnie pracowników, wchodzących na rynek pracy, służy Ogólnopolski Program "Profesjonalni Kierowcy", którego partnerem było Alegre.

Szkolimy najlepszych. Alegre w prestiżowej inicjatywie

Flotę Alegre obsługują profesjonalni kierowcy i takich też stale poszukujemy, by wzmocnić nasz zespół. Niemniej, poważnie angażujemy się w zaawansowane szkolenie młodych kierowców, którzy dopiero zbierają pierwsze doświadczenia. Jedną z inicjatyw w tym kierunku jest akcja "Profesjonalni Kierowcy".

Nasza firma miała zaszczyt być członkiem Klubu Ambasadora Volvo Trucks w Polsce w latach 2015 / 2016. Udana współpraca zaowocowała zaproszeniem również do kolejnej edycji na lata 2017-2018.

Wyróżnienie dla firmy Alegre Logistic w Rankingu Gazele Biznesu

Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, mający na celu promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Zwycięski puchar o III miejsce w turnieju Pomezania Cup 2017
Zwycięski puchar o III miejsce w turnieju Pomezania Cup 2017"

4 lutego 2017 r. odbyła się IV edycja turnieju piłki nożnej Pomezania Cup, w której udział wzięli zarówno amatorzy jak i zawodnicy klubów piłkarskich. Kolejny rok z rzędu zacięty i zwycięski bój o III miejsce stoczyła w nim również drużyna ALEGRE pokonując NOGAT MALBORK 3:0.

Profesjonalizacja komunikacji marketingowej oraz odświeżenie wizerunku rozwijającej się firmy - to dwa nadrzędne cele przyświecające rebrandingowi, który nastąpił w Alegre.

Zespół Alegre podczas przygotowań do wdrożenia integracji systemów ERP i TMS. "

Spółka Alegre zakończyła kluczowy element strategii rozwoju na lata 2015 - 2017. Z powodzeniem wdrożyliśmy system ERP oraz zintegrowaliśmy go z, wykorzystywanym już wcześniej, Transport Management System.

Niezmiernie miło nam poinformować, że podczas XVI edycji rankingu "Gazele Biznesu", organizowanego przez "Puls Biznesu", firma ALEGRE została wyróżniona tytułem "Gazele Biznesu 2015".